Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bicie piany przez "Motor"


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ca³¹ braÌ motocyklow¹. Je¿eli po ostatnim atykule w gazetce "Motor" ktoœ nie odniós³ wra¿enia ¿e temat jednoœladów jak co roku sta³ siê narzêdziem do ubijania kasy to teraz ma na to niezbity dowód. W poprzednim numerze ochrzcili nas "psychopatami w kaskach", a w aktualnym wydaniu pisz¹ artyku³ dla tych psychopatów. Chodzi konkretnie o artyku³ jak dbaÌ o motocykl. Opisane jest to na podstawie Suzuki GSX-R 1000 i jemu podobnych. Przeciez takie maszyny ostatnio by³y opisane jako rydwany dla diab³ów œcigaj¹cych siê po ulicach. Wpiniea mnie to, bo je¿eli chca pisaÌ pozytywnie o motocyklach i motocyklistach ¿eby na tym zarobiÌ to ja jestem za. Ale je¿eli najpierw nas obra¿aja a póxniej pisz¹ taki artyku³ to dla mnie jest to ob³uda w najczystszej formie. Acha, odwa¿yli siê tez wydrukowaÌ list od czytelnika który skarci³ ich za poprzedni artyku³.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiœcie znam redaktora naczelnego jednej z najpopopularniejszych koùskich gazet w Polsce i mia³am nawet okazje byÌ w £odzi w redakcji podczas wydania. Jest tak, znajduje siê tam pare wartoœciowych artyku³ów, ale niestety niektóre to w³aœnie lanie wody, b¹dŸ ca³kowite mijanie sie z prawd¹ (jest to nie dostrzegalne dla ludzi którzy maj¹ ma³e pojêcie o koniach i ogólnie tym sporcie), s¹ one tylko dlatego drukowane zeby zape³nic miejsce w gazetce bo wiadomo czym wiecej stron tym jest drozsza, tak samo jest w innych gazetach poprostu drukuj¹ to co maj¹, napiête terminy te sprawy i jeœli coœ siê wi¹¿e tematycznie z gazet¹ to siê to zamieszcza. jeœli wychodzilibyœmy z za³o¿enia, ¿e po co czytaÌ skoro takie pierdo³y pisz¹ to musielibyœmy wogóle przestaÌ. Redakcje to instytucje które chc¹ na siebie zarobiÌ w jakkolwiek prymitywny sposób, oni nawet nie patrz¹ ¿e sami sobie co numer przecz¹, wa¿na KASA. I skoro czytasz to znaczy ¿e kupujesz, mimo ze Cie niektóre rzeczy irytuja to ich to nieobchodzi najwazniejsze, ze sprzedali...Ufff sory za ten przyd³ugi, przynudny monologMam nadzieje wybaczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.