Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DLACZEGO MOTO JEST LEPSZE OD KOBIETY??


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

1. Moto nigdy CiĂŞ nie zdradzi.2. Moto nie straszy CiĂŞ, Âże jest w ci¹¿y.3. Moto nie przyprowadzi do domu swojej mamusi.4. Moto nie wisi dwie godziny na telefonie.5. Moto nie cieknie, co miesiÂąc.6. Moto nie zajmuje rano przez godzinĂŞ Âłazienki.7. Moto nie przeszkadza Ci w oglÂądaniu meczu.8. Moto nie marudzi Ci, Âże zostawiÂłeÂś brudne skarpetki w przedpokoju.9. Moto nie marudzi, gdy idziesz z kumplami na piwo.10. Moto nie przechodzi napiĂŞcia przedmiesiÂączkowego.11. MoÂżesz siedzieĂŚ z Moto w garaÂżu kilka godzin i siĂŞ nie znudzisz.12. MoÂżesz sÂłuchaĂŚ Moto godzinami.13. MoÂżesz daĂŚ przejechaĂŚ siĂŞ na swoim Moto koledze.14. MoÂżesz przejechaĂŚ siĂŞ na Moto swojego kolegi, a Twoje Moto nie bĂŞdzie pÂłakaĂŚ.15. Owiewki z Moto zdejmuje siĂŞ bez walki.16. MoÂżesz spenetrowaĂŚ wszystkie dziurki swojego Moto.17. Moto ma dobre ssanie.18. Na Moto moÂżesz jeÂździĂŚ zawsze, gdy masz ochotĂŞ.19. Moto nie marudzi, gdy po jeÂździe zasypiasz.20. Swoje Moto moÂżesz wymieniĂŚ na lepszy model i nie masz wyrzutĂłw sumienia.21. Nawet, jeÂśli kupisz nowe Moto, to nie bĂŞdziesz musiaÂł wysyÂłaĂŚ kasy staremu. 22. Swoje Moto zawsze moÂżesz obudziĂŚ z kopa.23. Zawsze moÂżesz poprawiĂŚ wyglÂąd i osiÂągi swojego Moto.24. Twoje Moto nigdy nie powie Ci, Âże nie bĂŞdzie z tobÂą jeÂździĂŚ, bo boli je gÂłowa.25. Moto siĂŞ nie obrazi jak przykujesz je ÂłaĂącuchem do pÂłotu.26. Nie musisz siĂŞ myĂŚ, zanim weÂźmiesz Moto na przejaÂżdÂżkĂŞ.27. Moto nie zÂłoÂści siĂŞ, gdy siĂŞ spóŸnisz.28. Moto nie bĂŞdzie CiĂŞ obraÂżaĂŚ, Âże jesteÂś sÂłabym kierowcÂą.29. Moto nie bĂŞdzie nigdy chciaÂło wyjœÌ z innym Moto, a juÂż tym bardziej z innym kierowcÂą.30. MoÂżesz jeÂździĂŚ na swoim Moto tak dÂługo, aÂż to CIEBIE zacznie boleĂŚ dupa.31. Nawet, jeÂśli powiesz coÂś zÂłego o swoim Moto, to nie musisz przepraszaĂŚ zanim znĂłw bĂŞdziesz mĂłgÂł na nim jeÂździĂŚ. 32. JeÂśli Twoje Moto Âźle siĂŞ prowadzi, to zawsze moÂżesz poprawiĂŚ ustawienia zawieszenia.33. Moto nie przeszkadza, Âże kupujesz gazety ze zdjĂŞciami innych Moto (nawet rozebranych, bez owiewek).34. Kiedy jeÂździsz na swoim Moto, to zawsze dojeÂżdÂżacie do celu w tym samym czasie.35. Moto nie pyta ile innych Moto miaÂłeÂś wczeÂśniej.36. JeÂśli Twoje Moto kopci, to zawsze moÂżesz coÂś z tym zrobiĂŚ (a sprĂłbuj powiedzieĂŚ kobiecie, Âże ma nie paliĂŚ).37. MoÂżesz na swoim Moto jeÂździĂŚ tylko raz w miesiÂącu i Twoje Moto nigdy nie powie Ci, Âże to za maÂło.38. Moto nie skomli, no chyba, Âże jest juÂż z nim naprawdĂŞ Âźle.39. Moto nie chodzi godzinami po sklepach.40. Moto rano i wieczorem zawsze wyglÂąda tak samo dobrze.41. MoÂżesz mieĂŚ kilka Moto na raz.42. Swoje Moto moÂżesz wy³¹czyĂŚ jednym ruchem.43. Twoje Moto nie uÂżywa Twojej maszynki do golenia nĂłg.44. KrÂągÂłoÂści Twojego Moto sÂą zawsze jĂŞdrne, a nie czasem obwisÂłe.45. Moto nie rozrzuca swoich owiewek po caÂłym domu.46. Moto nie podbiera Twojego piwa.47. Moto nie zmienia koloru, co dwa tygodnie.48. Twoje Moto nie chce oglÂądaĂŚ „M jak miÂłoœÌ”.49. Do Moto nie trzeba chodziĂŚ z kwiatami, by mĂłc siĂŞ na nim przejechaĂŚ.50. Moto nie wydaje caÂłej Twojej kasy na kosmetyki.51. Moto nie musi mieĂŚ, co tydzieĂą nowych owiewek.52. Moto Âłatwo pogoniĂŚ, Âżeby siĂŞ pospieszyÂł. Acha i jeszcze to :53. Moto nie wystawi CiĂŞ do wiatru.54. Moto nie spóŸni siĂŞ, bo byÂło na basenie i zakupach.55. Moto nie ma byÂłego, ktĂłry wpada i robi takie awantury, Âże mama dostaje zawaÂłu.56. Moto nie wymaga od Ciebie, ÂżebyÂś miaÂł extra furĂŞ i kupĂŞ kasy.57. JeÂśli Twoje Moto przestanie siĂŞ do Ciebie odzywaĂŚ, to wiesz dlaczego. Jak znacie inne powody, to dopisujcie ÂśmiaÂło Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmm moÂże i prawda jest to co pisze Nico,ale nie we wszystkim jest lepsze no i bez kobiety ciĂŞÂżko siĂŞ Âżyje, tak samo jak kobiecie ciĂŞÂżko bez faceta;) choĂŚ nie zawsze moÂżecie siĂŞ nie zgodziĂŚ zemnÂą ale najlepiej mi ĂŚ kobiete i moto;) a jeszcze lepiej kobiete ze swoim moto 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej Teraz coœ o ¿onach Ja i moja ¿ona Mamy z ¿on¹ sposób na szczêœliwe po¿ycie ma³¿eùskie. Dwa razy w tygodniu idziemy do przytulnej restauracji, trochê wina, dobre jedzenie... ¯ona chodzi we wtorki, a ja w pi¹tki.Ktoœ mi ukrad³ wszystkie karty kredytowe, ale nie zamierzam zg³osiÌ tego na Policjê. Z³odziej wydaje mniej ni¿ moja ¿ona. Wszêdzie zabieram moj¹ ¿onê, ale zawsze znajduje drogê powrotn¹. Zapyta³em ¿onê: "Gdzie chcia³abyœ pójœÌ na nasz¹ rocznicê?" Ona na to: "Gdzieœ, gdzie jeszcze nie by³am". Wiêc mówiê: "Mo¿e do kuchni?" Zawsze trzymamy siê za rêce. Jak puszczê, to zaraz robi zakupy. Moja ¿ona ca³y czas robi zakupy. Raz jak chorowa³a przez tydzieù, to trzy sklepy zbankrutowa³y. ¯ona ma elektryczn¹ sokowirówkê, elektryczny toster, elektryczny piecyk do chleba. Kiedyœ powiedzia³a, ¿e ma tyle gad¿etów, ¿e nie ma gdzie usi¹œÌ. Wiêc jej kupi³em krzes³o elektryczne. Moja ¿ona uwielbia robiÌ zakupy w Auchan. Przynoszê jej tam pocztê dwa razy w tygodniu. Pojechaliœmy z ¿on¹ do hotelu, w którym spêdziliœmy nasz¹ noc poœlubn¹. Tylko, ¿e tym razem ja zosta³em w ³azience i p³aka³em. Dostaliœmy z ¿on¹ pokój z ³ó¿kiem wodnym w hotelu. ¯ona nazwa³a go Morzem Martwym. ¯ona zrobi³a sobie maseczkê b³otn¹ i wygl¹da³a œwietnie przez dwa dniu. Potem b³oto odpad³o... Trzy tygodnie temu nauczy³a siê prowadziÌ, a w zesz³ym tygodniu nauczy³a siê celowaÌ.... Wracam do domu, a w du¿ym stoi samochód. Pytam, jak to zrobi³a. A ona: "To proste, w kuchni skrêci³am w lewo..." Ostatnio podró¿uj¹c po kraju, postanowi³em zrzuciÌ 80 kilo t³uszczu. Zostawi³em ¿onê na CPN-ie... Kumpel wyjaœni³ mi ostatnio, dlaczego nie chce siê ¿eniÌ. Twierdzi, ¿e obr¹czki wygl¹daj¹, jak malutkie kajdanki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.