Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BRAVO


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

Autentyczne (chyba) listy do gazety Bravo. Drogie bravo!!! Mam na imiĂŞ Aga i mam 12 lat. Pisze do was poniewaÂż mam ogromny problem. W naszej klasie sÂą juÂż tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiÂłam wiĂŞc , Âże niemogĂŞ stracic dziewictwa ostatnia zwÂłaszcza , Âże za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za m¹¿ i pewnie to zrobi.ChciaÂłam zrobiĂŚ to z Mariuszem najprzystojniejszym chÂłopakiem w naszej podstawĂłwce, jednak on powiedziaÂł ,Âże dziewczyny mu nie w gÂłowie bo chce zostaĂŚ trenerem pokemonĂłw:-/Co mam zrobiĂŚ Âżeby przekonaĂŚ Mariusza do tego pierwszego razu, nniemoge przegraĂŚ z pokemonami bo to bĂŞdzie wstyd na ca³¹ szkoÂłe.POMOCY Agnieszka Drogie BRAVO! Nazywam siĂŞ Joanna i mam 14 lat,ostatnio byÂłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiÂłam to z chÂłopakiem oralnie..on miaÂł 23 lata...wszystko widziaÂła moja starsza siostra ktĂłra wezwaÂła policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziaÂłam siĂŞ,Âże Konrad,ktĂłrego bardzo pokochaÂłam jest jakimÂś pedofilem czy coÂś takiego..nie wiem co mam o tym mysleĂŚ...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwaĂŚ?? Joanna Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleÂżanka powiedziaÂła mi ze przez pocaÂłunek moÂżna zajœÌ w ciÂązĂŞ.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek teÂż? Prosze o szybkÂą odpowiedÂź wierna czytelniczka MaÂłgosia z Pcina Dolnego Kochana Kasiu! Ostatnio wspó³¿yÂłam z moim chÂłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiÂącach od tego zdarzenia) zauwaÂżyÂłam maÂłego guza pod kolanem. Czy moÂże to byĂŚ ci¹¿a poza maciczna??!! ProszĂŞ pomó¿!!! MISS 16-Droga redakcjo!ByÂłam u przyjació³ki na prywatce i poznaÂłam cudownego chÂłopaka!NazywaÂł sie damian i byÂł taki sÂłodki!Wszystkie koleÂżanki mi zazdroÂściÂły!ZaproponowaÂł mi wspo³¿ycie lecz ja odmĂłwiÂłam!Teraz sie do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiÂłam??MoÂże gdybym sie zgodziÂła to kochaÂłby mnie tak ja jego!??POMĂÂŻCIE!zrozpaczona czytalniczka! Aneta 15lat: Droga redakcjo nigdy do was niepisalam ale zdarzylo sie cos okropnego kiedy rozmawialam z kolezanka doradzila mi zebym sie zmasturowala i kiedy to robilam poczulam przebicie sie blony czy to oznacza ze niejestem juz dziewica??czekam na odpowiedz Olek 17lat: MĂłj problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem gejem?? Marcin 18lat Koledzy smieja sie ze mnie ze jeszcze niepilem alkocholu ani nie calowalem sie z dziewczyna co mam iim odpowiadac POMOCY Darek, 16: MoÂże wyda Ci siĂŞ to dziwne, ale chodzĂŞ z trzynastoletniÂą dziewczynÂą. Bardzo siĂŞ kochamy i mamy wiele wspĂłlnych zainteresowaĂą. Jestem w takim wieku, Âże chciaÂłbym juÂż wspó³¿yĂŚ. Kilka razy prĂłbowaÂłem zbliÂżyĂŚ siĂŞ do Marty, ale ona wci¹¿ tÂłumaczy, Âże nie ma ochoty. MyÂślĂŞ, Âże poprostu nie chce jeszcze rozpocz¹Ì Âżycia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postĂŞpuje, zwÂłaszcza, Âże jest juÂż dojÂża³¹ i ma miesiÂączkĂŞ. Nie chce jej rzucaĂŚ dla innej dziewczyny, bo naprawde jÂą kocham. Jak jÂą przekonaĂŚ, by chciaÂła tego samego co ja? KAROL 18 DÂługo zastanawiaÂłem sie aby napisac ten list do Wasej Redakcji , ale Âśadze ,Âże moÂżecie pomĂłc rozwiÂązaĂŚ mi mĂłj problem. Otó¿ w wakacje poznaÂłem pewnÂą cudownÂą dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest juÂż doÂświadczona. Po tygodniu zaproponowaÂła mi abyÂśmy zaczeli sie kochaĂŚ , ale ja sie boje i przed tym „pierwszym razem” mam pytanie czy mĂłj czÂłonek moÂże utkwiĂŚ w jej pochwie ? I co mam zrobiĂŚ i jak sie zachowaĂŚ jeÂśli tak sie stanie i nie bĂŞde mĂłgÂł go wyj¹Ì. Prosze o szybkÂą odpowiedz , bo jesli nadal bede baÂł sie tego zrobiĂŚ to ona przestanie mnie kochaĂŚ. Drogie Bravo!!! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. PiszĂŞ do Was bo mam duÂży problem. Od jakiegoÂś czasu masturbuje siĂŞ ÂświeczkÂą. PowiedziaÂłam o tym swojej najlepszej przyjació³ce. A ta mi powiedziaÂła, Âże od tego moÂżna zajœÌ w ci¹¿ê. Czy to prawda?? Pomó¿cie!!! Drogie bravo nam 14 lat i jestem dziewica, czy moj ojciec jest pedalem?? *(zachowana orginalna pisownia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ukochane "Bravo GIRL!"Na poczÂątku chciaÂłabym podziĂŞkowaĂŚ za to, Âże wydajecie taka gazetĂŞ, ktĂłra tak dokÂładnie trafia w moje potrzeby. Mam jednak duÂży problem· i dlatego pisze ten list. Trzy numery temu pisaliÂście, Âże najlepiej jest mieĂŚ ten pierwszy raz w wieku dwunastu lat. Gdzie wy Âżyjecie? Teraz dziewictwo najlepiej jest traciĂŚ w wieku lat dziesiĂŞciu. I tu jest ten problem. Mam 11 lat i jeszcze nie miaÂłam tego pierwszego razu.W naszej klasie to juÂż chyba tylko ja i Dorota nie kochaÂłyÂśmy siĂŞ z chÂłopakami. Dlatego wÂłaÂśnie proszĂŞ was o pomoc. Jak to zrobiĂŚ, gdzie, kiedy i z kim?Z cyklu "MĂłj pierwszy raz" wynika, Âże najlepiej w czasie wakacji. Dlatego prĂłbowaÂłam juÂż to zrobiĂŚ w sierpniu z MaĂŚkiem ze starszej klasy, ale on chce zostaÂł trenerem Pokemonow i dziewczyny go zupeÂłnie nie interesujÂą.Sama juÂż nie wiem, co powinnam zrobiĂŚ. Tak sobie teraz siedzĂŞ, nucĂŞ "Shape of my heart" Backstreet Boys'ow i myÂślĂŞ, Âże najchĂŞtniej to straciÂłabym dziewictwo z ktĂłrymÂś z tych chÂłopakĂłw. Jeszcze nie wiem dokÂładnie z ktĂłrym. Zastanawiam siĂŞ pomiĂŞdzy Kevinem, a Nickiem.Mam nadzieje, Âże pomoÂżecie mi dokonaĂŚ wÂłaÂściwego wyboru.Kasia11PS. Co sadzicie o antykoncepcji? No bo w naszej klasie najpopularniejszy jest tzw. "kalendarzyk". Musi byĂŚ bardzo skuteczny, bo tylko trzy koleÂżanki sÂą w ci¹¿y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo "BRAVO GIRL" podaje 10 sposobów, jak wyhaczyÌ (poderwaÌ) ch³opaka w jeden dzieù, m.in. "na wrzut, na czata, na kota, na rower, na gazetê". Po lekturze podanych sposobów jasno widaÌ, ¿e wszystkie sprowadzaj¹ siê do jednego - najwa¿niejsza jest szczera rozmowa. Chc¹c poderwaÌ ch³opca, obojêtnie na który ze sposobów, trzeba powiedzieÌ mniej wiêcej coœ takiego:"Hejka! Jestem wyluzowan¹ lask¹ nieŸle kumaj¹c¹ muzê. Czajê te¿ wiele trików na super wypas. Mo¿esz sobie je skserowaÌ. Nie œciemniaj mi tu kolo, ¿e ciê nie biorê, bo taka nawijka mi nie pasi. Wklep do swojej komóry mój namber, a jutro w budzie jeszcze sobie spoko ponawijamy i napewno wszystko ci przypasi. Mo¿e kopniemy sie na cool imprê, któr¹ nakrêcaj¹ moje jajcarskie psiapsió³y? O³ki do³ki? No to nara."Po takim zagajeniu ka¿dy facet bêdzie twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.