Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W jakim kierunku zmierza nasze forum ???


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

och

Leo, a co teraz juz nie patrzysz na nie??... spojrz w me piekne oczka:PP to bedziesz dalej na nie atrzaÂł
Oczy oczami ale ja tam z judokami nie startuje-brata o pomoc przy kÂłutni bym musiaÂł prosiĂŚ hehe-choĂŚ on z tym karate choĂŚ jest wice polski moÂże sobie z baba nie poradziĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podÂłapalam tego troskzu kiedysss zreszto wlasnieee na ridersach tylee fotek ze chyba zaczne se fotki zmieniac codzienie:P
wiĂŞc moja historia skÂąd ja znam tÂą fote: szedÂłem drogÂą,kwiotki woniaÂły wioter wioÂł,dziewcze mje ÂłodepchÂło,wiĂŞc weszÂłem do chaÂłpy patrze a tam te fotki-i juÂż hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co spraringi gdzie robimy???zabieram mojÂą judokĂŞ i jazda!!!ale na jakich zasadach???dzwignie na palce,stopy,duszenia,uderzenia,nawet z kolan i Âłokci i to w parterze teÂż mogÂą byĂŚ???mge rĂŞkawice zabraĂŚ to siĂŞ powygÂłupiamy na macie-o piwko moÂżemy zagraĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi, teraz se przypomnialam mineee sargonaa jak nie umial sie ruszac hahaha.... a arczi azpoczerwienial biedaczek
no daj spokoj ja jak patrze na fotki to se przypominam ich miny.. biedacy ale tak to jest mowilysmy ze maja z nami nie zaczynac to ich pokaraÂło :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo, uwazaj sobie... Agata jest naprawde niezla..
ale na tym polega sport Âże kaÂżdy moÂże sprĂłbowaĂŚ-i chpodzi o rywalizacje a ja jÂą lubie
a Sargon nie umial na moto wsiasc  
ja jeszcze nie miaÂłem okazji zaÂłorzyĂŚ duszenia Sargonowi hehenie no Âżartuje,mate lubie a kulaĂŚ siĂŞ na trawie albo ulicy to nie zabardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jednak co jak co ale czego innego na Bjj ucz¹ ni¿ na Judo,a jeszcze barddziej siê VALE TUDO ró¿ni,tam jest agresja nawet i mocne wejœcia,jak ja bym siê rzuci³ na kogoœ to móg³by to wzi¹œÌ do siebie-haha bo to ÌwiczyÌ mo¿na ale ze sparing partnerem na macie,albo w dziwnych okolicznoœciach ale nie dla zabawy z kumplami,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.