Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W jakim kierunku zmierza nasze forum ???


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

synku????ja tam nikogo nie zaczepiam,a mnie reÂż nikt,raz mi telefon chciaeli zabraĂŚ ale im sie nieudaÂło heheno ale my spamujemy temat,a oczym on wogĂłle byÂł??? [ Dodano: 2005-07-19, 15:40 ]my tylko pokazywalysmy dlaczego nie warto zaczepiac dziewczynek takich malutkich jak my na ulicy:P bo mozna sie obudziccc w innej pozycji;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to Ÿle,napocz¹tku te¿ jak zacz¹³em ÌwiczyÌ to tak by³o jak u ciebie,ale zauwa¿y³em ¿e Ìwiczenie ma wiêcej plusów ni¿ nie Ìwiczenie niczego,zreszt¹ u mniez Bjj jest jak z motocyklami, a one mi siê po miesi¹cu nie znudzi³y,zobaczymy czy tobie za nied³ugo siê znudz¹-mo¿e to zaj¹Ì miesi¹c albo rok-ciekaw jestem czy jesteœ wytrwa³y,nawet ja siê nie zastanawiam czy np warto coœ robiÌ jak siê to lubi. [ Dodano: 2005-07-19, 16:17 ]chocia¿ mo¿e jednak Sebasc to nie Ÿle-mo¿e poprostu nie trafi³eœ w to co ci siê podoba,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ÿle,napocz¹tku te¿ jak zacz¹³em ÌwiczyÌ to tak by³o jak u ciebie,ale zauwa¿y³em ¿e Ìwiczenie ma wiêcej plusów ni¿ nie Ìwiczenie niczego,zreszt¹ u mniez Bjj jest jak z motocyklami, a one mi siê po miesi¹cu nie znudzi³y,zobaczymy czy tobie za nied³ugo siê znudz¹-mo¿e to zaj¹Ì miesi¹c albo rok-ciekaw jestem czy jesteœ wytrwa³y,nawet ja siê nie zastanawiam czy np warto coœ robiÌ jak siê to lubi.
motocykle nie powinny mi sie znudziĂŚ poniewaÂż rajcujÂą mnie od dziecka... narazie zbieram na cuÂś Âżeby ÂśmigaĂŚ ale nie przewiduje tego ze ma mi siĂŞ znudziĂŚ... A z judo to byÂło tak Âże poszedÂłe zobaczyc jak to jest i znudziÂło mi siĂŞ klepanie przez tydzieĂą padĂłw itp rzeczy.... MoÂże to sprawa klubu sportowego a raczej SENSEJA ktĂłry byÂł jakiÂś nimrawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebasc,  kiepsko trafiles:)jejku no nie bylo to widac co chciale si tyleeemnie motory od malutkiego bajtla rajcuja i od malegoo lubialam sie bicc:)  jak zeskanuja fotka to wam pokaze jak w wieku 2,5 abo 3,5 roku laÂłam sie o krzeseÂłko z chlopcem
jakby byÂła jakaÂś fajna pani "nauczyciel" to bym chodziÂł nie no Âżartuje poprostu to nie sport dla mnie :mrgreen: aha :Off-Topic:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycz emu ego z caÂłego serca bo uczucie to jest nie opisane i nie porownywalne Âłzy same leco z oczu z radosci i wszyscy kieruja swe oczy na ciebie wszyscy cykajo zdjecia oklaski mmm...cudoo..a najwazniejsze to to ze czujesz ze sie spelniles:P i to wszystko to wyplata za lata trudu wsadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, ze umie rewelacyjnie siê k³aœÌ? )))To chyba jedno z pierwszych cwiczen. Juz chce j¹ poznac ))), zeby mnie rozbroi³a i po³o¿y³a....0 [ Dodano: 2005-07-20, 12:31 ]Wiedzia³em, co mówie pisz¹c o tym b³otku i bikini. Suzi z Zuki )), paluszki lizaÌ...czekajcie tylko skocze po popcorn i Pepsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi avatarami? Leo, Ty nie wiem kto jeszcze maja Suzi w avatarze?
ODBIÂŁO IM POPROSTU BLADE chcieli miec przez jakiÂś czas miss brzydal w avatorze wiec i wybacz
WiedziaÂłem, co mĂłwie piszÂąc o tym bÂłotku i bikini. Suzi z Zuki )), paluszki lizaĂŚ...czekajcie tylko skocze po popcorn i Pepsi
wooo ciup ja tam pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.