Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W jakim kierunku zmierza nasze forum ???


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

ODBIÂŁO IM POPROSTU BLADE chcieli miec przez jakiÂś czas miss brzydal w avatorze wiec i wybacz  
oj Suzi w piÂątek manto dostaniesz za takie hasÂła i ciĂŞ zukiSu bedzie broniĂŚ musiaÂła
W jakim kierunku zmierza nasze forum ???
w kierunku zachodzÂącego sÂłoĂąca miejmy nadziejĂŞ a teraz na powaÂżnie to wypowiem siĂŞ na ten temat za jakiÂś roczek choĂŚ juÂż zdanie mam-ale nie ujawnie bo jestem tu za krĂłtko pozdrawiam motocyklistĂłw- czynnych i w spoczynku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

suzi napisaÂł/a:ODBIÂŁO IM POPROSTU BLADE chcieli miec przez jakiÂś czas miss brzydal w avatorze wiec i wybacz  oj Suzi w piÂątek manto dostaniesz za takie hasÂła  i ciĂŞ zukiSu bedzie broniĂŚ musiaÂła  
ja sie sama bronic umiem a i za nic mi sie nie oberwie
suzi napisaÂł/a:ODBIÂŁO IM POPROSTU BLADE chcieli miec przez jakiÂś czas miss brzydal w avatorze wiec i wybaczWez przestan Suzi
BLADE jeszcze mnie nie poznales wiec wiesz :P nie no zartuje i tak im zloje tylki za wczoraj dobra koniec spamowania~!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLADE jeszcze mnie nie poznales wiec wiesz
Nie poznalem ale widzialem na zdjeciach! ha ha !!
dobra koniec spamowania~!!!
Ja mysle, ze juz ten temat tak zaspamowalismy, ze mozemy to ciagnac i nie robic spamu gdzie indziej [ Dodano: 2005-07-20, 20:54 ]No chyba, ze wracamy do tematu... Wiec... MyslĂŞ, Âże forum zmierza tam gdzie powinno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niech bedzie, do TychĂłw ale juÂż nie Âśpimy w jednym namiocie, zajmujesz za duÂżo miejsca jak pijany jesteÂś  :wink:
Panowie!DuÂże z Was chÂłopaki zainteresowalibyÂście siĂŞ lepiej kobietami, a nie obmacywali po namiotach . A taĂączyliÂście razem wolne kawaÂłki? [ Dodano: 2005-07-25, 14:23 ]
lepszy duzo zajmujocy miejsca niz pierdzocy chyba:P
Albo taki co mo krĂłtka skĂłra-jak zamknie oczy to mu sie poÂśladki rozwierajÂą . to dopiero jest fetor. Jak u Henia StokÂłosy [ Dodano: 2005-07-25, 14:28 ]Ewentualnie taki, ktĂłry chodziÂł caÂły dzieĂą w kombi,albo dwa dni...jak sie rozbierze to.........ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niech bedzie, do TychĂłw ale juÂż nie Âśpimy w jednym namiocie, zajmujesz za duÂżo miejsca jak pijany jesteÂś  
Kurdee ja leÂżaÂłem se w samym rogu-skul;ony jak dziecko!!!hehe ale w sumie wiem to tylko z opowiadaĂą BOA bo sam nie pamiĂŞtam Coraz bardziej szykujÂą mi siĂŞ plany na weekend ale na chwile napewno wpadne!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo, Spider, i pomyÂśleĂŚ Âże spaliÂście w tym samym namiocie co ja...

Kurdee ja leÂżaÂłem se w samym rogu-skul;ony jak dziecko!!!  hehe ale w sumie wiem to tylko z opowiadaĂą BOA bo sam nie pamiĂŞtam
LEO i Ty siĂŞ jeszcze przyznajesz Âże nie pamiĂŞtasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo, Spider,   i pomyÂśleĂŚ Âże spaliÂście w tym samym namiocie co ja...    Leo napisaÂł/a:Kurdee ja leÂżaÂłem se w samym rogu-skul;ony jak dziecko!!!  hehe ale w sumie wiem to tylko z opowiadaĂą BOA bo sam nie pamiĂŞtam  LEO  i Ty siĂŞ jeszcze przyznajesz Âże nie pamiĂŞtasz
nie moge przyznac sie do czegos czegp nie pamiĂŞtam to lepiej ty nam Suzi opowiedz o TYM-no wiesz oczym-no nie???ale reszta nie wie a poniewaÂż to ciekawa historyja to opowiedz!!!PROSZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.