Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

No i po zawodach (znaczy siĂŞ wyborach)


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

MĂłwiÂą, Âże w demokracji wybiera wiĂŞkszoœÌ. Ale co siĂŞ dzieje gdy wiĂŞkszoœÌ internautĂłw jest w mniejszoÂści wyborczej? OkazujÂą oni masowo swoje niezadowolenie. GÂłosujÂą w sondach na Onecie i wyraÂżajÂą swoje odczucia w sposĂłb graficzny oraz w opisach na gadu-gadu, ktĂłrych zbiĂłr prezentujemy:Kur... ja pierd... Spieprzaj dziadu!PowstrzymaĂŚ atak klonĂłw!Polska ma pó³torametrowego chomika za prezydenta!Kaczynski prezydentem - zapal ÂświeczkĂŞ w oknie na znak ÂżaÂłoby narodowejZmieniam obywatelstwo...Ludzie ludziom zgotowali ten los...ChÂłopaki nie kwaczÂą No to, k**wa, mamy prezydenta-kurduplaAle Âżescie, k***a, rodacy wybrali prezydenta...IV Rzeczpospolita Obojga KaczorĂłw... 5-letnia ÂżaÂłoba narodowaNo i teraz bĂŞdziemy mieli kaczkĂŞ w godleIV RZESZpospolita i kacza grypa nadchodzÂąJedynym ratunkiem - ptasia grypaTo wybraliÂście dynastiĂŞ kaczek, ku*waKaczor, Rydzyk, Lepper - rzeczpospolita kaczkoludowaAle gÂłupi ci Polacy (jakby to powiedziaÂł Obeliks)JeÂśli jesteÂś Polakiem, to na 53,52% Media Markt nie jest dla ciebieEin Reich, Ein Volk, Zwei kaczoren!Tusk - nie dla idiotĂłw----SHIT HAPPENS--->KaczyĂąskiO w kaczÂą piz*ĂŞ...kwa kwa kwa kwa... k(ur)waKOMUNA NADCIAGA... KUPUJCIE SRAJTAÂŚME!!!!!!!!!!Fuck the duckNie bĂŞdziemy dumni z Polski...Dwaj bracia, jeden ch*j na kaczych ÂłapachK*** Rydzyk, Lepper oraz Kaczor - chÂłopaki nie pÂłaczÂą!!!Faszyzm, komunizm, kaczyzm - do 3 razy sztukaBĂŞdziemy cienko kwakaĂŚ, nie ma co...U wÂładzy STOI kaczka CO krĂłtkie NĂÂŻKI ma, JA mowiĂŞ JEJ dzieĂą DOBRY a ONA kwa KWA kwa Hymnem Polski "Kaczuszki" (weselne)LudzieBezPanikiDorwieGoPtasiaGrypaISpokĂłjBĂŞdzie PiSuar + WC Kaczor = niezÂły kibelMoÂżesz mnie nazwaĂŚ ch*jem ale nigdy KaczyĂąskim...Carrol, organizuj mi mieszkanie w Australii, juÂż jadĂŞMĂŞcz siĂŞ, panie, w Kaczystanie...Luz, jak ogÂłoszÂą pandemiĂŞ ptasiej grypy SWAT go zlikwidujeIdÂźcie w pi*du karÂły kacze! Ludu, ja ci nie wybaczĂŞ...MÂłodzieÂży polska, formujemy klucz i spie*dalamy do ciepÂłych krajĂłw!Kaczor, Kaczor... aaa, gdzie mĂłj paszport...I WSZYSCY RAZEM: KACZOROWI ÂŻYCZYMY PTASIEJ GRYPYBoÂże... KaczyĂąski prezydentem... nasz kraj schodzi na kaczki... Jutro na masztach flagi do poÂłowy... Demokracja to rzÂądy wiĂŞkszoÂści, a wiĂŞkszoœÌ to idioci...Wstyd mi za gÂłupotĂŞ PolakĂłwMamy najniÂższego prezydenta i najbrzydszÂą pierwszÂą damĂŞRest in PISUSA ma KatrinĂŞ, RitĂŞ i WilmĂŞ, a my KaczyĂąskiegoPOLSKO! UGOTUJMY JUTRO ROSĂÂŁ Z KACZKI NA ZNAK PROSTESTU!!!!No i w PiSdu...K***a lepszy wrĂłbel w garÂści niÂż KACZKA NA PREZYDENTA...1945 - hiroshima, 1990 - windows , 2005 Kaczynski...I tak Tusk ma lepszÂą cĂłrkĂŞPierÂścionek z orÂłem w moherzeÂŚrut na kaczki - tanio.Nie martw siĂŞ narodzie - sezon Âłowczy juÂż wkrĂłtce!KobietĂŞ z obcym obywatelstwem poÂślubiĂŞ od zaraz.To wina Leppera - wynajmĂŞ snajpera!A jednak Korwin Mikke miaÂł racjĂŞ, niektĂłrym powinni zabroniĂŚ gÂłosowaĂŚWitamy w II PRL.Ostatni raz narodowy socjalizm przynieÂśli nam w ’39... na czoÂłgach...No to uczymy siĂŞ kwakaĂŚ.Polska - miejsce na Âświecie gdzie 3/4 ludzi zachorowaÂło na DEBILOZĂ!! JuÂż przez KaczyĂąskiego net mi wolno chodziKoniec Polski Ide sie napic oczywiscie Tuskie, nie Lecha... Co za NarĂłd... WieÂś wybraÂła Prezydenta... Prezydent Kaczor, a pierwsza dama GÂąska BalbinkaRydzyk+Lepper+Gierek+Giertych=KaczyĂąski. Jak coÂś takiego moÂżna wybraĂŚ?Kolejne 5 lat przesraneLepiej z chu*a zrobiĂŚ skrĂŞta niÂż z kaczora prezydentaKaczyĂąski... lol?? ... pora na emigracjĂŞ?$&@^ w dupe temu co sprzyja KaczyĂąskiemu!Polacy to PiSdy...Ein Volk, Ein Reich, Zwei Kaczoren?Bo my gÂłupie jesteÂśmy - statystycznie...Pawiem narodĂłw byÂłaÂś i papugÂą... a teraz ku*wa bĂŞdziesz kaczkÂąCaÂła nadzieja w ptasiej grypie.55% wyborcĂłw powiedziaÂło, Âże muszĂŞ skretynieĂŚ, Âżeby siĂŞ dostosowaĂŚ.StaÂła siĂŞ wielka tragedia dla Polski i wielka ulga dla WarszawyStraciliÂśmy naszego szeryfa - moÂże choĂŚ w Warszawie bĂŞdzie lepiej...Przynajmniej nie mamy huraganu...Narodowy Test Inteligencji 2005 - Polacy oblali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi¹, ¿e w demokracji wybiera wiêkszoœÌ.
No tak,demokracja to rzady wiekszosci a wiekszosc to idioci....
Wedlug mnie to kto by tym prezydencikiem nie zostal to i tak sie nic w karaju na lepsze nie zmieni.
Jestem tego samego zdania i generalnie te wybory mam w dupie,zreszta cala polityke....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to kto by tym prezydencikiem nie zostal to i tak sie nic w karaju na lepsze nie zmieni.
Jestem tego samego zdania i generalnie te wybory mam w dupie' date='zreszta cala polityke....[/quote']W³aœnie szkoda ¿e tak uwa¿acie bo zapewne póŸniej wiêkszoœÌ z nas bêdzie narzekaÌ: a to ¿e drogi dziurawe, a to ¿e policja sie za bardzo czepia. Teraz to siê dopiero zacznie czepiaÌ jak przejd¹ projekty Kaczyùskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.