Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sobotnia Jazda!


Virtual69

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu my-Wesola Gromadka z Czestochowy :!: Ostatnio(wczoraj ok 22giej) urodzil sie w naszych glowach pomysl na sobotnia jazde.Narazie rusza nas trojka-2xTriumph i 1xTDM Chcemy sobie przejechac jakis troszke wiekrzy dystans i nie koniecznie po okolicy stad pomysl na Ojcowski Park Narodowy.Pewnie bedzie pare innowacji jesli chodzi o trase.Zalezy nam bardziej na jezdzie niz na zwiedzaniu.Ale jesli trafi sie fajne miejsce to na pewno staniemy na przyslowiowa fajke.Zbieramy sie ok 11tej 17km od Czestochowy w strone Katowic trasa DK 1 na stacji benzynowej BiK.Jest tam bistro Kaktus i stacja DAF-a wiec miejsce latwe do odnalezienia 8) . Jesli ma ktos ochote na przejazd z nami to serdecznie zapraszamy-mile widziane sprzety utrzymujace podrozna 100-120km/h .Mozna sie z nami umowic gdzies po drodze-nie ma problemu . Jesli ktos sie zdecyduje na jazde z nami bedzie nam bardzo milo.Ja dzis juz pewnie nie bede na forum ale Bart b pewnie bedzie obserwowal temat. Do umowienia sie podajcie prosze jakis tel kontaktowy.Wyslijcie to np na priv do Bart b lub do mnie na kom 608 012 237. Mam nadzieje ze ktos do nas dolaczy bo dni juz niewiele zostalo do jazdy a w kupie zawsze razniej.Ja moge zabrac jakas pasazerke bo miejsce z tylu mam wolne :wink: Pozdrawiam...Szerokosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa nie mam jak dojechac do umowionego miejsca spotkania  
Napisalem ze mozna sie z nami dogadac i z trasy tez mozemy kogos zebrac po drodze...Rybnik ...hmm pogadam z chlopakami-pewnie dalo by rade... :roll: :wink:
Nio to sie bardzo ciesze,tylko jeszcze jedno male pytanko a mianowicie na ktĂłra planujecie powrĂłt :?: :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy...no...w Czwie chcemy byc ok 16-17...od Ciebie pewnie polecimy ze 40min...Jade wieczorem na miasto...pogadam z ekipa co i jak...moj tel jest w pierwszym poscie...jesli chcesz zeby Cie zebrac to daj mi pozniej jakis tel kontaktowy to sie dogadamy gdzie co i jak,ewentualnie czy zabrac Ci kask, katane czy cos...ja mam kufer i to dosc spory takze cos tam jeszcze mozna zabrac podrecznego anie upychac po kieszeniach...mysle ze jeszcze do 17:30 bede na forum to mozemy wymienic pare uwag...potem telefonicznie...Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej...babo... o nas sie nie martw.jak kcesz z nami posmigac to daj znac,ja dogadam sie dzisiaj jeszcze z ekipa i jak mi dasz jakis kontakt to wieczorem dam Ci znac jak sprawa stoi.Bo jakos przez net wieczorem to sie niedogadamy bo mnie nie bedzie na chacie a rano trzeba wstac i sie przygotowac... decyzja nalezy do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virtual sorki , nie pojade z Wami. Pierwsza sprawa pracujê na popo³udnie a druga moto jest ju¿ prawie sprzedane -goœÌ ma przyjechaÌ odebraÌ - tak wiêc nie chcê kusic losu.Wiesz jak to jest-wszystko spoko ale jak ju¿ sprzedajesz i wyjedziesz to czêsto lubi sie coœ spierd....iÌ.Tak¿e mi³ej jazdy .Pewnie zobaczymy siê w niedzieê na S1. Mo¿e bêdzie pogoda jeszcze to smigniemy gdzieœ -nowe moto ju¿ zamówione i ma byÌ za kilka -kilkanaœcie dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.