Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

niezly kawal


agatka_b

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzi facet w samolocie i wymiotuje do torebki. WidzÂący to pasaÂżerowie wesoÂło komentujÂą sytuacjĂŞ: - Jeszcze, jeszcze ! Facetowi juÂż siĂŞ przelewa z woreczka, widzi to stewardesa i idzie po nastĂŞpny. Gdy wraca widzi Âże facet ma pustÂą torebkĂŞ a wszyscy pasaÂżerowie wymiotujÂą. - PrzelewaÂło siĂŞ to upiÂłem - komentuje facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parka w ³ó¿ku. On do niej:- Kochanie mo¿e dzisiaj na jeŸdŸca?- Jaki najeŸdŸca??- Germaùski kurwa oprawca!! Na pla¿y dla nudystów rozmawiaj¹ dwa penisy. Jeden œliczny, wypasiony a drugi jakiœ taki szary i pomiêty.- £adnie wygl¹dasz - mówi ten brzydki.- Wiesz - dumnie odpowiada piêkniœ - bo ja strzelê jedno ruchanko i potem tydzieù odpoczywam.- To masz fajnie, ja dzieù w dzieù "r¹biê" po piêÌ, szeœÌ razy. Nie mam, kiedy odpocz¹Ì...- To spróbuj siê nie podnosiÌ - radzi pierwszy - S³ysza³em, ¿e to pomaga.- Gówno tam pomaga - odpowiada ze z³oœci¹ ten "pracowity" - Kiedyœ siê nie podnios³em, to mnie kurwa ma³o nie zjedli! Dwa ma³¿eùstwa spotka³y siê na ma³ym przyj¹tku, u jednego z nich w domku letniskowym. Wieczorem, po udanej kolacji jeden z facetów zaproponowal drugiemu, by zamienili siê ¿onami na noc. Ten drugi myœl¹c sobie "A co tam, moja i tak ma miesi¹czkê" zgodzi³ siê. Na koniec uzgodnili miêdzy sob¹, ¿e przy œniadaniu dadz¹ sobie tajemne znaki, ile razy ka¿dy z nich mia³ zonê kolegi, pukaj¹c w s³oik z d¿emem. Nazajutrz rano, jeden z nich, z uœmiêchniet¹ twarz¹ stukn¹³ ³y¿eczk¹ w s³oik z d¿emem dwa razy, drugi stukn¹³ raz w s³oik z d¿emem, a po chwili wahania jeszcze dwa razy w s³oik z Nutell¹. Do pracy przy hodowli zwierz¹t zg³asza siê facet, który twierdzi ¿e rozumie mowê zwierz¹t.- Taa? - pyta zdziwiony dyrektor - to chodŸmy do krówek, zobaczymy co pan potrafi.Wchodz¹ do krówek a tu krasula "Muuuu!"- Co ona powiedzia³a?- ¯e daje 10 litrów mleka, a wy wpisujecie tylko 4.- O kurde! Ale chodŸmy do œwinek.Wchodz¹ do œwinek a tu "Chron,chron!"- A ta co powiedzia³a?- ¯e daje 5 prosi¹t a wy wpisujecie 3.- O ja pierdolê! ChodŸmy jeszcze do baranów.W drodze przez podwórko mijaj¹ kozê, a ta "Meeeee!"- Pan jej nie s³ucha - szybko mówi dyrektor - to by³o dawno i by³em wtedy pijany... Lekarz do pacjenta: - Bardzo mi przykro, jest pan nosicielem wirusa HIV... Facet totalnie za³amany mówi: - Co za czasy, w³asnemu dziecku nie mo¿na zaufaÌ. Przychodzi pedofil do ma³ej dziewczynki...- Dziewczynko, czy jak dam ci cukierka to dasz siê pog³askaÌ po r¹czce? Dziewczynka na to: - A pewnie dam.- A jak ci dam jeszcze jednego cukierka to dasz siê pog³askaÌ po buŸce?- No dam.- A jak ci dam ca³¹ torebkê cukierków to dasz siê pog³askaÌ po pupci?- No tak, dam.Nastêpnego dnia dziewczynka siedzi z kole¿ankami w piaskownicy i zwierza siê: - ...poznalam faceta, fajny, taki trochê starszy, tylko kurwa, cukrzycy dostanê zanim mnie przeleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyœ, nie tak dawno temu ¿y³ sobie pewien m³ody goœÌ, który lubi³ jeœÌ kapustê z grochem. Oczywiœcie wiadomo jaka reakcja nastêpowa³a w jego organizmie, krótko po spo¿yciu owej sk¹din¹d wyszukanej potrawy. Pewnego dnia spotka³ dziewczynê i siê w niej zakocha³, ze wzajemnoœci¹. Kiedy zdecydowali siê pobraÌ, m³ody cz³owiek uzmys³owi³ sobie ¿e nie mo¿e ju¿ wiêcej jeœÌ grochu z kapust¹, i bêdzie to jego poœwiêcenie za znalezienie szczêœcia osobistego. Po krótkim czasie o¿eni³ siê. Trzy miesi¹ce minê³y i m³ody cz³owiek powracaj¹c do domu z pracy, przechodzi³ ko³o restauracji. Nie móg³ nie zauwa¿yÌ poci¹gaj¹cego i mi³ego dla nosa zapachu grochu z kapust¹, a¿ zakrêci³o mu siê w g³owie, nie namyœlaj¹c siê d³ugo wszed³ do knajpki i zamówi³ jeden za drugim a¿ trzy talerze swojego przysmaku, wiedz¹c, ¿e ma do domu jeszcze kawa³ek drogi, wiêc efekt tej potrawy powinien zostawiÌ na œwie¿ym powietrzu. Oczywiœcie po drodze sobie weso³o popierdywa³, przybywaj¹c pod swoje drzwi ca³kiem bezpiecznie, ¿e nic z gazów ju¿ nie zosta³o w ¿o³¹dku.¯ona przywita³a go od progu i wygl¹da³a na podekscytowan¹:- Kochanie mam dla ciebie niespodziankê, któr¹ dostaniesz przy obiedzie!Po czym zakrêci³a mu chusteczkê na g³owie, i niewidz¹cego nic poci¹gnê³a do sto³u. Musia³ jej obiecaÌ, ¿e absolutnie nie bêdzie podgl¹da³, a¿ ona nie zdejmie mu chusteczki z oczu. Gdy ¿ona ju¿ mia³a ods³oniÌ mu oczy, w tym samym momencie zadzwoni³ telefon. M¹¿ siê ucieszy³, bo nagle poczu³ ¿e znowu ma ochotê na wypuszczenie nastêpnego, ¿ona jeszcze raz kaza³a mu obiecaÌ ¿e nie bêdzie podgl¹da³ i posz³a odebraÌ telefon, on wykorzysta³ ten moment podniós³ jedn¹ nogê i z ulg¹ wyda³ odstrza³. Nie tylko, ¿e by³ on g³oœny ale równie¿ i œmierdzia³ jak tuzin zgnitych jajek. Facet mia³ problemy przez moment ze znalezieniem tchu, wiêc pomaca³ za serwetk¹ i rozdmucha³ powietrze wokó³ siebie, po tym jednym poczu³ siê znacznie lepiej, ale nastêpny ju¿ czeka³, nie zastanawiaj¹c siê d³ugo, m¹¿ podniós³ drug¹ nogê i sruuuuu, nastêpny wylecia³ mu z hukiem. Tym razem by³ on jeszcze bardziej œmierdz¹cy, wiêc musia³ siê odwachlowywaÌ rêkami przez dobr¹ chwilê zanim smród opuœci³ go. I znowu poczu³, ¿e mu siê zbiera, tym razem pierdn¹³ tak g³oœno, ¿e by³o s³ychaÌ pobrzêkiwanie szklanek, a kwiatki na stole mocno przywiêd³y. Ca³y czas przys³uchiwa³ siê czy ¿ona ju¿ koùczy rozmowê i dotrzymuj¹c przyrzeczenia nie podgl¹da³ co ¿ona przygotowa³a mu na obiad. Przez nastêpne 10-êÌ minut m¹¿ podpierdywa³ sobie, a ¿e smród by³ za ka¿dym razem okropny, wiêc musia³ siê odganiaÌ od niego serwetk¹. Kiedy us³ysza³ ¿e ¿ona odk³ada s³uchawkê szybko po³o¿y³ serwetkê na kolanach, uœmiechaj¹c siê z zadowolenia i udaj¹c niewinnego. ¯ona przepraszaj¹c, ¿e tak d³ugo musia³ czekaÌ i upewniaj¹c siê, ¿e nie podgl¹da³, zdjê³a mu chusteczkê z oczu i wykrzykne³a radoœnie:NIESPODZIANKA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek opowiada wnuczkowi jak byÂł w Afryce: - PamiĂŞtam siedziaÂłem na safari w krzakach, z dubeltĂłwÂą na sÂłonia. Nagle zza drzewa wychodzi lew. - No i co, no i co, dziadku? - pyta zaciekawiony wnuczek. - ZesraÂłem siĂŞ. - Nie dziwnego, dziadku - w takiej sytuacji... - Nie wtedy! Teraz siĂŞ zesraÂłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu dosta³ od ojca kolejkê i sobie j¹ uruchomi³. Ojciec w tym czasie ogl¹da TV i s³yszy z pokoju Jasia: - WsiadaÌ, kurwa! WsiadaÌ!..... WysiadaÌ, kurwa! WysiadaÌ! Wpada zdenerwowany ojciec do pokoju i mówi: - Jeœli przez najbli¿sz¹ godzinê us³yszê choÌ jedno brzydkie s³owo, to zabiorê Ci tê kolejkê!! Ojciec wraca do pokoju i dalej ogl¹da TV. Mija pó³ godziny, nic nie s³ychaÌ z pokoju Jasia. Mija godzina i nic. Mija godzina z minutami - wówczas z pokoju Jasia dobiega g³os: - WsiadaÌ, kurwa! WsiadaÌ! Przez tego skurwysyna mamy godzinê spóŸnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagin¹³ pies. BARDZO M¥DRY PIES. Reks, je¿eli to czytasz napisz chocia¿ maila - dzieci siê niepokoj¹.Og³oszenie: Informujemy, ¿e przy bramie cmentarza wybudowaliœmy fontannê. Mo¿na wrzucaÌ monety.- Synku, jak ci siê podoba cyklop?- Wprost oka nie mogê oderwaÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.