Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4373


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Shinya Nakano i Randy de Puniet powrĂłcili w zieleni na Phillip Island razem z Kawasaki Racing Team pokazujÂąc nowy motocykl 2006 Ninja ZX-RR.http://images.motogp.com/multimedia2/402/402964_12356.jpgPo problemach z oponÂą 3 miesiÂące temu na tym torze, Shinya Nakano przetestowaÂł nowÂą oponĂŞ, dostarczonÂą przez Bridgestone'a, z rezultatem pozytywnym.27-letni zawodnik odczuwaÂł drgania pochodzÂące z tylnej czĂŞÂści motocykla, ale mechanicy zajmÂą siĂŞ tym i wyeliminujÂą wszelkie problemy."PrĂłbowaliÂśmy ró¿ne ustawienia silnika i zawieszenia i dzieĂą byÂł bardzo udany." powiedziaÂł Nakano, ktĂłry uzyskaÂł dobry czas 1’31.8. "Jest jescze maÂły problem z drganiami w tylnej czĂŞÂści, ale myslimy, Âże jest to spowodowane kombinacjÂą ustawieĂą zawieszenia i tylnej opony i mamy juÂż kilka pomys³ów jak to wyeliminowaĂŚ.""Podczas wyÂścigu na tym torze miaÂłem problemy z prawÂą stronÂą opony, a dzisiaj testowaÂłem nowÂą oponĂŞ, ktĂłra byÂła duÂżo lepsza. StaraÂłem siĂŞ wykonaĂŚ tak duÂżo okr¹¿eĂą, ile tylko mogÂłem. Pogoda nie byÂła zbyt pewna, zmienia siĂŞona tutaj bardzo szybko. Na szczĂŞÂście przez caÂłe testy bĂŞdziemy mieli sucho."Dla Randy'ego de Puniet byÂło to pierwsze doÂświadczenie z tym motocyklem. 24-letni Francuz szybko siĂŞ przyzwyczaiÂł do warunkĂłw motocykla klasy MotoGP, ale na jego jazdĂŞ miaÂł wpÂływ problem drgaĂą tylnego koÂła. W popoÂłudniowej czĂŞÂści dnia przesiadÂł siĂŞ na drugi motocykl, w ktĂłrym wyeliminowano problem drgaĂą i jego wynik poprawiÂł siĂŞ znacznie w stosunku do poprzednich."Na tym motocyklu jazda wyglÂąda zupeÂłnie inaczej, inaczej czuje siĂŞ tor. Od poczÂątku bĂŞde siĂŞ uczyÂł wszystkich zakrĂŞtĂłw. Mam nadziejĂŞ, Âże z okrÂązenia na okr¹¿enie bĂŞde poprawiaÂł swoje rezultaty." powiedziaÂł de Puniet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.