Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

ÂświĂŞte sÂłowa Skalar!chyba trzeba bĂŞdzie odwiedziĂŚ nasze dwie amazonki i na ziemiĂŞ sprowadziĂŚ, bo coÂś ostatnio za bardzo bujajÂą w obÂłokachdziewczyny, ja wiem!chÂłopa wam trzeba, chÂłopa dawnoÂście nie miaÂły! to zaÂłatwia wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to teraz trza wymyslic nazwa dla naszej organizacji, oraz ustaliĂŚ jakieÂś cele, ideologia i to czym sie bydymy zajmowac oraz jakie wartosci i poglady bydymy propagowac. Jo moga byĂŚ guru tyj sekty. ewentualnie moga sie podzielic tym stolkiem z kims. Skalarku wÂłazisz w twoj profil, tam mosz cos takiego jak edytuj sygnature, klikosz na img, pojawio sie nowe okno, tam wpisujesz adresa kaj znajduje sie twoj obrozek i ok. powinno graĂŚ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheee no Skalarku sekta szkrobaczy galot moze byc !!!!!!!! A jak tam wÂłaÂściwie twoje galoty i guma?? Kurde chyba byda musiaÂła nap[rawiĂŚ to co staÂło sie przezemnie w sumie!!!!!!!! Ino nie kupia ci nowych galot!!!!!!!!!!!!!!!!! Anus Ty zakÂładej zakon a my bydymy mieĂŚ swoja sekta!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz...ja powtarzam,iz sie na zakon nie nadaje.....No chyba,ze przekroczylabym bramy meskiego zakonu tak jak mroofka pisze,to co innego...Byloby przynajmniej na czym oczko zawiescic ÂŁadnie sobie poczynacie... Co ja sÂłysze...jakies galoty,gumy ÂŁadnie,Âładnie...moze ja sie lepiej powstrzytmam od komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak myslaÂłam ze tu chodziÂło cos o papry...bo mi mroofka..dyc godaÂła...ze byliscie rozem na paprach.... ale mozecie jeszcze bardziec nas wglebic w temat.. my posluchamy z mila checia..bajeczki o galotach i gumce moze byc bardzo interesujaco.. Marcinku.. nio tak.. ja zapraszam na osobiste korepetycje a co do zakonu..to kto powiedzial ze w zakonie nie mzona grzeszyc , to ma byc zakon zbuntowanych motocyklistek wiec bedzie sie dziaÂło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.