Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Śmiertelny Orzesze ul ŚW. Wawrzyńca


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłą środę 30-05-2010 w Orzeszu na ul ŚW. Wawrzyńca jadąc Hondą zginął mój dobry przyjaciel Tomek B. Podobno jakaś A4 nie udzieliła mu pierwszeństwa. W internecie jest tylko jedno zdjęcie jeszcze chyba nie te. Jak ktoś wie jak to się stało to niech napisze.PSDla zainteresownych: Jutro jest pogrzeb w Orzeszu-Jaśkowicach o 9:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogrzebaliśmy Tomka B. Na pogrzebie było więcej ludzi niż na święta. Po pogrzebie byłem na miejscu wypadku zapalić znicz, zobaczyłem jak ten kierowca z audi mając super widoczność wyjeżdżając z drogi prowadzącej do huty szkła na ul ŚW Wawrzyńca zamordował Tomka jadącego główną drogą podobno za tirem. Swoją drogą dziwna jest ta śmierć:-nie znalazłem do dziś ani jednego zdjęcia tego audi-nie podano czy kierowcą audi był facet czy kobieta i ile miał lat-jedyne zdjęcie pokazuje tylko leżącą na asfalcie szybę boczną z audi i zeszyty (pewnie Tomka)leżące na asfalcie,-nikt na forum nie napisał jak to się stało,Opisy innych wypadków wydwane przez policję reporterom zawierają zdjęcia aut i powyższe informacje.Każdy sam musi sobie odpowiedzieć czy to nie jest podejżane i czy ktoś tu czegoś nietuszuje lub też jesteśmy tylko mięsem.PSTomek B prosi o modlitwę:Moja droga dobiegła końca,a z nią skończył się mój ból i cierpienie.Wszystko ważne, co po mnie zostało to Wasza pamięć o mnie. Wspominajcie mnie więc dobrze i czasem odwiedźcie mój grób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.